Strojní omítky a stěrky

Provádíme strojní a ruční jádrové, sádrové a další omítky

Strojní omítky jsou rychlým a moderním způsobem realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech, bytových domech, ale i v průmyslových prostorech.

Jádrové strojní omítky

Štuková (jemná) omítka

Sádrová omítka

MODERNÍ OMÍTKOVÉ SYSTÉMY
(sádrové omítky, sádrovápenné omítky, jádrové omítky)

Strojní omítání je moderní způsob omítání stěn a stropů, který je rychlý, kvalitní a čistý. Materiály používané pro strojní omítání mají přesně stanovené neměnné složení a nehrozí zde tedy výkyvy v kvalitě. Strojní omítky nabízejí široké možnosti finální úpravy zdiva v interiéru i exteriéru. Strojní omítky se nanáší pomocí stlačeného vzduchu hadicí z mísícího stroje umístěného na staveništi do ručního nástroje, kterým se směs stříká na stěny. Omítky pro strojní nanášení jsou velmi různorodé a volíme je podle podkladového zdiva a požadavků na finální úpravu.

Do interiéru jsou vhodné omítky sádrové, vápeno-sádrové, vápeno-cementové a cementové, zatímco do exteriéru patří výhradně vápeno-cementové a cementové omítky, které mají nejvyšší odolnost.

Pomůžeme vám s výběrem omítky a vše navíc zkonzultujeme s ověřeným dodavatelem. Skladba omítky potom bude vyhovovat jak stavebně tak i esteticky.

Moderní technika

Naše firma využívá vynikající strojní omítačky PFT RITMO XL a PFT G4, které dokážou automaticky míchat všechny druhy strojních maltových směsí s vodou a připravit je k aplikaci na místo.

PFT RITMO XL je unikátní omítací stroj, který dokáže omítnout celý byt během rekonstrukce s minimálním elektro jištěním.

Na druhou stranu, PFT G4 je robustní stroj určený pro větší stavby a vyžaduje třífázové zapojení s vyšším elektro jištěním.

Používáme ty nejmodernější a nejefektivnější technologie v oboru. Díky tomu jsme schopni zaručit našim zákazníkům vysokou kvalitu práce a spokojenost s výsledkem. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro strojní omítky, rozhodně se na nás obraťte.

Ceník omítek

Druh omítky Cena
Vápenocementové (jádro) od 250 Kč
Sádrové omítky od 300 Kč
Vápenocementové omítky od 170 Kč
Stěrka (povrchová úprava monolitů) od 180 kč
Štuk od 115 Kč

Rádi vám vytvoříme kalkulaci na míru

Realizace

Sledujte nás

KONTAKTUJTE NÁS

*Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů